Šiltiname fasadų ir vidaus sienas, dažome termoizoliaciniais dažais

UAB“TERMOFASADAI“ teikia aukščiausios kokybės paslaugas, susijusias su fasadų ir vidaus patalpų šiltinimu,tinkavimu,dažymu termoizoliacinias dažais bei kokybiškų medžiagų tiekimu.Teikiame aukštalipių paslaugas, dažome daugiabučius.

31 psl.2 psl.Viršelis

 

Su Thermoshield dažais jau padengta apie 100 objektų Lietuvoje ir Pabaltijyje

Štai kai kurios bendrovės, kurios jau naudojo vokiečių kompanijosThermoshield dažus ir čekų kompanijos Perlit termoizoliacinius tinkus ir jų objektai:

 1. Ekologiškas darželis Vilniuje, Saulės Gojus. 2006 m. Tiek pats objektas, tiek ir dažai yra gavę LT Architektų Sąjungos apdovanojimus.
 2. Maxima parduotuvė Vilniuje Kirtimų g., rangovas UAB Tauresta. 2011m.
 3. Šiauliuose daugiabutis, rangovas Stogera, 2012 m. adresas Krymo g. 12 Šiauliai
 4. Jonavoje daugiabutis, rangovas Aukštuminių darbų sprendimai, 2013 m. adresas Chemikų g. 112 Jonava
 5. Kaune daugiabutis, rangovas Aukštuminių darbų sprendimai, 2013 m. Baltijos g. 67 Kaunas
 6. Kaune daugiabutis, rangovas Aukštuminių darbų sprendimai, 2013 m. Plechavičiaus g. 20 Kaunas
 7. Kidulių dvaras KVAD, projekto vadovai: Archinova, UAB, rangovas Statybų Ritmas 2013 m.
 8. Tytuvėnų vienuolyne po gaisro, buvo atliekami išsamūs bandymai su tinkais, paskirtis kaip pastato sienų drėgmę reguliuojantys tinkai. Vadovas Jakovas Mendelevičius.
 9. 1 etapas Privatus bandomasis  namas Vilniuje Daniliškių g kartu su įmone Stropuva ir jų katilų sistemomis, rangovas UAB Termofasadai. 2011m. Ne už ilgo bus paruoštas video reportažas su faktiniais duomenimis, kiek pavyko sumažinti šildymo išlaidas per 1 metus, po to kai šis namas buvo nutinkuotas termotinkais ir termodažais
 10.  2 etapas Šiame objekte 2014m baigtas dažyti  stogas su ThermoShield „TopShield“ dažais, po dažymo darbų yra juntamas temperatūros sumažėjimas 2-3 laipsniais vidaus patalpose antrame aukšte iki komforto lygio.
 11. Namus administruojanti bendrovė UAB Mano Būstas per 2013-2014 metus jau yra nudažiusi virš 4000 m2 plotus savo administruojamuose namuose Vilniuje ir Kaune.