Termokeraminiai dažai

Termokeraminiai dazai

Video apie Termokeramikos dažus ThermoShield galite pažiūreti čia:

Ir dar video apie Termokeramikos dažus ThermoShield..

Termokeraminiai dažai Thermoshield Exterieur – paruošta naudoti atspari fasadų danga. Pagaminta pagal termokeramikinę membraninę technologiją. Ji tinka padengti iš išorės beveik visas medžiagas (mūras, betonas, tinkas, metalas, medis). Praleidžia vandens garus,neleidžia susidaryti pelėsiui, atsparus ugniai, mechaniniams pažeidimams, pasižymi aukštomis termoizoliacinėmis savybėmis.
Termokeraminiai dažai Thermoshield StuccoTex – paruoštas naudoti struktūrinis tinkas, pagamintas naudojant termokeramikinę membraninę technologiją. Tinkamas beveik visiems išorės paviršiams. Praleidžia vandens garus, nedegus, ypatingai tvirtas, pasižymi aukšta šilumine varža. Grūdėtumas 2,8mm.
Termokeraminiai dažai Thermoshield Interieur – paruošta naudoti atspari vidaus danga, pagrįsta termokeramikine membranine technologija. Ji tinka beveik visoms medžiagoms patalpų viduje. Laidi vandens garams, tolygiai paskirsto šilumą patalpoje. Danga (0,30-0,35 mm) iki 31% pailgina šilumos šaltinio ir aplinkos šilumokaitą iki pastovios temperatūros išlaikymo.
Termokeraminiai dažai Thermoshield ThermoVital – plaunami dažai vidaus darbams pagal DIN EN 13300 su termokeramikine technologija.Tinka beveik visoms medžiagoms. Lengvai tonuojami, praleidžia vandens garus, sudaro palankų mikroklimatą patalpoje. Dėl unikalios sudėties gaunamas ypač puikus terminis ir fizinis efektas. Energijos ekonomiją sudaro mažiausiai 22%.
Termokeraminiai dažai Thermoshield TopShield – paruošta naudoti atspari stogų danga, pagrįsta termokeramikine membranine technologija. Ji apsaugo visas stogo medžiagas. Itin tvirta, atspari mechaniniams pažeidimams.
Termokeraminiai dažai Thermoshield TopCoat – paruošta naudoti techninių metalo konstrukcijų danga, pvz. angarų, vamzdynų, konteinerių, elektros stočių. Pasižymi aukštomis šilumos ir šalčio izoliacijos savybėmis, atspari mechaniniams pažeidimams.
Termokeraminiai dažai Thermoshield History – paruošta naudoti atspari, turinti endoterminių savybių, fasadų danga, atitinkanti ypatingus reikalavimus restauruojant pastatus. Ji tinka istoriniams paminklams kaip tinko gruntas, išsaugo senovinį pagrindą ir apsaugo nuo destruktyvaus klimato poveikio.
Termokeraminiai dažai Thermoshield Nature – paruošta naudoti atspari medienos danga, pagrįsta termokeramine membranine technologija. Šie dažai tinka visoms nestandartinėms išorinėms medinėms statybos detalėms ir užtikrina, kad mediena bus išsaugota ir išlaikys natūralią medienos drėgmę.
TERMOKERAMINIAI DAŽAI

2011 m įgijome teises atstovauti ir platinti Vokietijos nanotechnologijų pramonės įmonės SICC GmbH produkciją, kurios garsiausias prekinis ženklas Europoje – termokeraminiai dažai THERMOSHIELD. Tai šiltinamoji medžiaga, savo sudėtyje turinti milijonus stiklo keramikos rutuliukų. Išdžiūvęs dažų sluoksnis polimerizuojasi ir tampa tvirta, tankia, nepraleidžiančia drėgmės 0,3 mm storio struktūra su aukštomis šilumos sulaikymo savybėmis (šilumos laidumas 0,0003 W/mk). 32 pasaulio tyrimų institutai patvirtino, kad pastatai, dengti termokeraminiais dažais THERMOSHIELD, sutaupo iki 35 proc.šilumos.
Šis pastatų šiltinimo būdas unikalus tuo, kad kiekvienas gali apsišiltinti savo būstą išsiversdamas be specialistų pagalbos, tuo pačiu ženkliai sumažindamas išlaidas. Termokeraminių dažų savikaina paprastai siekia nuo 2.4 euro iki 4.4 euro 1 kv. m. ir neturi analogų pastatų šiltinimo rinkoje.

Šilumą sulaikančius dažus Thermoshield arba energiją taupančią Thermoshield membraną sudaro speciali rišamoji medžiaga vandens pagrindu, kurioje yra milijonai vakuminių tuščiavidurių stiklo keramikos rutuliukų (burbuliukų), kurių skersmuo 10-100 mikronų. Išdžiūvęs dažų sluoksnis polimerizuojasi ir tampa tvirta, stangria, tankia, nepraleidžiančia drėgmės 0,3 mm storio struktūra (membrana). Šios membranos savybės užtikrina šilumos energiją taupančias savybes. Jos iš esmės skiriasi nuo įprasto suvokimo, kaip galima mažinti energijos nuostolius. Burbuliukai „filtruoja“ šilumos infraraudonojo spektro srautą, atspindėdami ir išsklaidydami iki 25 % šilumos. Kartu membranos paviršius spinduliuoja triskart mažiau šilumos negu plytos ar betonas (E = 0,25). Membranos nelaidumas vandeniui ir pakankamas atvirumas difuziniams garams („kvėpavimo aktyvumas“) džiovina statybines medžiagas ir didina jų pačių šiluminę varžą. Šilumos nuostoliai papildomai sumažėja 7-9 %. Mokslininkų tyrimų išvados vis labiau vilioja įvairių šalių valstybės struktūras atsakingas už energijos taupymą. ES energetikos valdymo institucijos po atliktų bandymų gavo patvirtinimą, kad:

 • dažų danga Thermoshield tolygiai paskirsto šilumą paviršiuje;
 • dažų danga (0,30-0,35 mm) iki 31 % pailgina šilumos šaltinio ir aplinkos šilumokaitą iki pastovios temperatūros išlaikymo;
 • patalpoje, apsaugotoje šilumą sulaikančiais ,termokeraminiais Thermoshield dažais, reguliuojant šilumą energijos ekonomija sudaro mažiausiai 22 %.
 • 100-procentinis ilgųjų bangų šilumos tiekimas;
 • nemokamas saulės energijos pristatymas;
 • apsauga nuo saulės;
 • matomų saulės trumpųjų bangų spindulių atspindėjimas 0,3 mm Thermoshield membrana;
 • pastovi oro drėgmė 55 %.
 • Thermoshield – Nauja!
  THERMOSHIELD išradimas siekia 1970 metus,kada Jungtinių Amerikos Valstijų kosminių tyrimų institutas NASA susidūrė su dilema: kaip apsaugoti nuo temperatūrų svyravimų paleidžiamas raketas, taip pat esančias kosminėje erdvėje ir joms leidžiantis, kai temperatūrų skirtumas siekia nuo -273 iki +2000 oC.
  Kad išlaikytų tokias apkrovas, mokslininkai surado originalų būdą – padengti kosminio laivo paviršių vakuuminės mikrosferos keramikos rutuliukais. Šie rutuliukai buvo sujungti rišamąja medžiaga ir skystu pavidalu užnešti ant laivo paviršiaus. Rezultatas pranoko lūkęsčius – sukietėjusi skysta masė tapo elastingu, tvirtu ir efektyviu skydu, išlaikančiu daugiau kaip + 2000oC karštį.
  Iš pradžių tai buvo slaptos karinės ir kosminės technologijos, tačiau ilgainiui NASA išrasta termokeramikos membranos gamybos formulė buvo išslaptinta ir ją pradėjo naudoti JAV chemijos pramonės kompanija SPB THERMOSHIELD, įsikūrusi Kastoro mieste, Pietų Dakotoje.
  SPB THERMOSHIELD kompanijos inžinieriams ir chemikams pavyko termokeramikos technologiją pritaikyti statybinės chemijos srityje, taip sukuriant unikalų ir analogų pasaulyje neturintį produktą-termokeramikos dažus THERMOSHIELD. THERMOSHIELD dažai nuėjo keleto dešimtmečių evoliucijos ir tobulėjimo kelią, kuris praturtino ir išplėtė gaminio naudojimo ribas. Tai laiko patikrinti ir beveik visame pasaulyje naudojami šilumos izoliacijos dažai. Dažai, kurie turi JAV, Japonijos, Europos Sąjungos, Australijos, Kanados, Kinijos kokybės sertifikatus. THERMOSHIELD buvo tikrinamas 78 pasaulio institutuose, kurie patvirtino, kad THERMOSHIELD dažai turi unikalių šilumos laikymo savybių.
 • Su Thermoshield dažais jau padengta apie 100 objektų Lietuvoje ir PabaltijyjeŠtai kai kurios bendrovės, kurios jau naudojo vokiečių kompanijosThermoshield dažus ir čekų kompanijos Perlit termoizoliacinius tinkus ir jų objektai:
  1. Ekologiškas darželis Vilniuje, Saulės Gojus. 2006 m. Tiek pats objektas, tiek ir dažai yra gavę LT Architektų Sąjungos apdovanojimus.
  2. Maxima parduotuvė Vilniuje Kirtimų g., rangovas UAB Tauresta. 2011m.
  3. Šiauliuose daugiabutis, rangovas Stogera, 2012 m. adresas Krymo g. 12 Šiauliai
  4. Jonavoje daugiabutis, rangovas Aukštuminių darbų sprendimai, 2013 m. adresas Chemikų g. 112 Jonava
  5. Kaune daugiabutis, rangovas Aukštuminių darbų sprendimai, 2013 m. Baltijos g. 67 Kaunas
  6. Kaune daugiabutis, rangovas Aukštuminių darbų sprendimai, 2013 m. Plechavičiaus g. 20 Kaunas
  7. Kidulių dvaras KVAD, projekto vadovai: Archinova, UAB, rangovas Statybų Ritmas 2013 m.
  8. Tytuvėnų vienuolyne po gaisro, buvo atliekami išsamūs bandymai su tinkais, paskirtis kaip pastato sienų drėgmę reguliuojantys tinkai. Vadovas Jakovas Mendelevičius.
  9. 1 etapas Privatus bandomasis  namas Vilniuje Daniliškių g kartu su įmone Stropuva ir jų katilų sistemomis, rangovas UAB Termofasadai. 2011m. Ne už ilgo bus paruoštas video reportažas su faktiniais duomenimis, kiek pavyko sumažinti šildymo išlaidas per 1 metus, po to kai šis namas buvo nutinkuotas termotinkais ir termodažais. 2 etapas Šiame objekte 2014m baigtas dažyti  stogas su ThermoShield „TopShield“ dažais, po dažymo darbų yra juntamas temperatūros sumažėjimas 2-3 laipsniais vidaus patalpose antrame aukšte iki komforto lygio.
  10. Namus administruojanti bendrovė UAB Mano Būstas per 2013-2014 metus jau yra nudažiusi virš 4000 m2 plotus savo administruojamuose namuose Vilniuje ir Kaune.