Heluz keraminiai blokeliai

KERAMINIAI BLOKELIAI HELUZ

2014 m pristatome neturinčius analogų ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje čekų kompanijos HELUZ gaminamus keraminius blokelius, kurių šiluminės varžos rodikliai muša bet kokius rekordus: blokelių sistema skina daugybę laimėjimų Europos miestų parodose. Ir ne veltui, nes 50 cm storio blokelio HELUZ FAMILY 2 IN 1 (su polistireno ar perlito užpildu) šiluminė varža siekia R=9.01. Blokeliai HELUZ FAMILY 2 IN 1 50 cm, tinkuoti perlito termoizoliaciniu tinku, nesunkiai pasiekia pasyvaus namo standartus BE  JOKIO ŠILTINIMO!

Čekų kompanija HELUZ gamina šlifuotus keraminius blokelius HELUZ FAMILY 2in1 su integruota vidine šilumos izoliacija. Šių blokelių vienasluoksnio mūro šilumos perdavimo koeficientas U siekia 0,11 W/m2K, t.y. šiluminė varža atitinka R=9,06, ko pilnai užtenka rekomenduojamiems pasyvių ir nulinių namų parametrams (pagal naujus standartus) pasiekti be papildomo apšiltinimo.

VIDEO MEDŽIAGA:

 

VIDEO, kaip statomas PASYVUSIS namas naudojant HELUZ keraminius blokelius….

Dūmtraukio sistemos HELUZ KLASIK (su mineralinės vatos įdėklu) montavimo instrukcija.Video galite pažiūrėti čia…

Keraminiai blokeliai HELUZ – tai ko Jums reikia
Ruošiatės namo statybai ir norite išsirinkti kokybišką ir patikimą medžiagą viso namo statybai?
Daugiau kaip 130 metų mes Jums gaminame tradicines statybines medžiagas. Mes parduodame ne tik blokus, bet ir kompleksinę statybinių blokų sistemą, kurios dėka Jūs lengvai ir greitai pastatysite šeimyninio kotedžo korpusą. Pažiūrėkite HELUZ markės gaminiai ir įsitikinsite, kad mes turime viską, ko reikia bet kokioms statyboms!
Plačiausias Čekijos Respublikoje mūro blokų asortimentas,naudingos kainos ir puikios termoizoliacinės savybės. Blokai HELUZ – tai kompleksinis kotedžų namų statybos sprendimas. Mes tiekiame išorės ir vidaus blokus, papildomus ir mažagabaritinius blokelius, blokus-ruošinius ir visus priedus, pradedant įrankiais ir baigiant skiediniais bei kitomis medžiagomis ar įtaisais montavimo darbams. Visa tai – už puikią kainą drauge su plačia profesionalių paslaugų pasiūla!
Коmpleksinė blokų sistema
Blokai HELUZ yra sudedamoji vieningos statybinės sistemos dalis.Gaminių suderinamumo dėka gauname vieną funkcionuojančią visumą. Visa tai – iš vieno gamintojo už gerą kainą!
Geriausios šilumos izoliacinės savybės Čekijos Respublikoje
Plytos ir mūro blokai HELUZ atitinka reikalavimus, keliamus pasyviems ir mažai energijos reikalaujantiems namams be apšiltinimo. Mes gaminame geriausių termoizoliacinių savybių blokus Čekijos Respublikoje.
Greita statyba
Šiuolaikinės mūro plona siūle technologijos dėka, statyba vyksta žymiai greičiau. Tuo pačiu metu sumažinama skiedinio išeiga ir mūro drėgnumas. Blokai HELUZ Jums suteikia galimybę pastatyti namo korpusą per dvigubai trumpesnį laiko tarpą, nei su įprastom sistemom.
Natūrali ir nekenksminga medžiaga
Blokai HELUZ gaminami iš kokybiškų natūralių žaliavų pagal šiuolaikines technologijas.
Šilumos akumuliacija
Mūras HELUZ tolygiai priima ir atiduoda šilumą. Tai suteikia šiluminį komfortą ir sumažina šilumines sąnaudas.
Unikalios techninės savybės
Didelis atsparumas gniuždymui, tūrio pastovumas, atsparumas karščiui ir maža praktinė mūro drėgmė – tai tipinės blokų HELUZ savybės.
Tradicijos ir aukšta kokybė
Blokai HELUZ – tai klasikinė, kelių kartų patikrinta, statybinė medžiaga. Mes gaminame keraminius gaminius jau nuo 1876 metų, jų kokybę patvirtina daugelis apdovanojimų parodose ir mugėse, o taip pat – patenkintų užsakovų atsiliepimai.
Servisas klientams
Mes neparduodame „tik plytas“. Užsakovams suteikiame eilę paslaugų. Mes Jums paruošime kainų pasiūlymą, padėsime išsirinkti medžiagas..

Dūmtraukiai HELUZ
Blokelių namui tinka dūmtraukis iš blokelių. Todėl ir sukūrėme dūmtraukio sistemą dūmtraukių statybai ir rekonstrukcijai. Dūmtraukiai HELUZ primena konstruktorių – atskiri sistemos elementai, atitinkantys Jūsų reikalavimus sistemai, tiksliai sujungiami, dūmtraukis pastatomas greitai, lengvai ir ekonomiškai. Naujas dūmtraukis tarsi išauga Jūsų akyse. Dūmtraukio sistema HELUZ taupo Jūsų laiką ir pinigus. Siūlome kompleksines dūmtraukių sistemas, įskaitant viršstogines dalis, užbaigimo elementus ir visus priedus. Dūmtraukiai HELUZ tinka visų rūšių kurui ir naudotojams. O jei Jūsų namas pastatytas iš plytų – ne bėda. Dūmtraukių sistemos HELUZ tinka statiniams ir iš kitokių medžiagų.

Keraminės sąramos HELUZ

Sąrama, pagaminta iš C20/25 klasės betono, yra laikančioji, ją galima tiesiogiai apkrauti lubų konstrukcija. Sąramos iki 2 500 mm ilgio turi laikymo tvirtumą daugiau kaip 20 kN/m.

Nėra šalčio tiltų
Sąramos viduje yra šilumos izoliacija iš polistireno, neleidžianti susidaryti šalčio tiltams.
Lengva tinkuoti
Matomi sąramų paviršiai turi keraminę apdailą t.y. tinkamą pagrindą tinkavimui. Todėl, žiūrint iš medžiagos rūšies taško, išorinė siena yra vienalytė, tokiu būdu sumažėja galimybė atsirasti tinko įtrūkimams.
Didelė matmenų įvairovė
Sąramos gaminamos 365, 380, 400, 440 и 490 mm pločio. Sąramos ilgis nuo 1250 iki 4250 mm, modulyje 250 mm (vidiniams angų matmenims nuo min. 600 mm iki maks. 3850 mm). Sąramos aukštis 238 mm, įskaitant modulinį mūro aukštį 250 mm, taigi, atkrenta būtinybė betonuoti ar papildomai mūryti, kad sulyginti mūro aukščius.
Tinka ir šiltinamiems pastatams
Sąramas galima naudoti tiek vienasluoksniam mūrui, tiek pastatams su apšiltinimu. Galimas sąramos išsikišimas fasadinės pusės atžvilgiu iki 150 mm.
Ruloninėms štoroms ir žaliuzėms
Sąrama sudaro karkasą išorinių apsaugos nuo saulės sistemų montavimui ir turi jau gamykloje įmontuotą profiliuotą plokštę ruloninės štoros veleno laikiklio arba žaliuzės tvirtinimui. Į vieną sąramą be problemų galima įmontuoti dvi skirtingas rulonines štoras, pavyzdžiui, langui ir balkono durims.
Маksimalus komfortas ir saugumas
Išorinių apsaugos nuo saulės sistemų, sumontuotų sąramose, dėka sumažėja pastato šilumos nuostoliai, ribojamas išorinis triukšmas, patalpos vasarą apsaugomos nuo perkaitimo bei pašalinių žvilgsnio. Įleidus štorų kreipiančiąsias į mūrą, Jūs papildomai apsisaugosite nuo įsilaužimo.
Apsaugos nuo saulės sistemos montavimas bet kokiu laiku
Sąrama ruloninėms štoroms ir žaliuzėms HELUZ leidžia pilnai užbaigti statybą, o apsauginančią nuo saulės sistemą sumontuoti vėliau, bet kuriuo pastato eksplotacijos metu. Sistemos montavimas ir kontrolė atliekami per montavimo angą išorėje, priešais lango rėmą.

Lubų konstrukcija HELUZ MIAKO
Jūs statote ir ieškote kokybiškų lubų – varijuojamų, su geromis šilumos akumuliacinėmisStropy HELUZ MIAKO akustinėmis savybėmis ir dideliu atsparumu gaisrui, kurias galima greitai lengvai ir ekonomiškai sumontuoti? Pažiūrėkite du unikalius lubų sistemos HELUZ konstrukcijų varijantus!
Pirmas varijantas – tai lubos iš laikančiųjų sijų su užpildu HELUZ MIAKO. Lubos HELUZ MIAKO dėl savo varijavimo ypatybių tinka sudėtingos ir netaisyklingos formos patalpoms, balkonų konsolėms ir laiptų aikštelėms. Be to, labai lengvai montuojamos, dažniausiai nereikia sudėtingos ir brangiai kainuojančios technikos.
Antras varijantas – tai keraminės lubų plokštės. Didžiausias jų privalumas – greita statyba. Pagal matmenis pagamintas lubas mes atvešime Jums ir sumontuosime per keletą valandų. Tokiu būdu Jūs nedelsiant gausite tvirtas lubas ir galėsite toliau tęsti statybą.
Kodėl mes renkamės HELUZ MIAKO lubų konstrukciją?
Коmpleksinė blokų sistemа
Lubų sistema HELUZ MIAKO yra pagrindinė sudedamoji kompleksinės blokų sistemos HELUZ dalis. Lengvas projektavimas, geras tarpusavio ryšys ir visų pastato dalių tarpusavio sąveika – tai privalumai, kuriuos įvertins kiekvienas projektuotojas ir statytojas.
Pritaikymo universalumas
Lubos HELUZ iš laikančiųjų elementų su užpildu labai įvairios, jas galima naudoti sudėtingos ir netaisyklingos formos patalpoms. Galima naudoti kaip laikančiųjų sijų ir balkonų konsolių sujungimus ar laiptų aikšteles. HELUZ MIAKO – tai blokinės lubos, turinčios geras laikymo savybes.
Lengvas manipuliavimas ir montažas
Lengvo manipuliavimo dėka galimas rankinis, be technikos panaudojimo, montažas. Lubas galima dėti ant bet kokios sistemos sienų, turinčių pakankamą laikymo tvirtumą, taip pat vykdant rekonstrukciją ir statybose, kur sunku panaudoti techniką. Idealios lubos naujoms statyboms ir rekonstrukcijai.
Unikalus konstrukcinis sprendimas
Lubų perdengimais HELUZ MIAKO galima uždengti iki 8 m ilgio patalpas. Priklausomai nuo apkrovos, siūlomi šešių storių variantai. Vietoms, kurioms reikia suteikti didesnį tvirtumą, gaminami 80 mm storesni užpildai, leidžiantys įmontuoti armatūrą.
Akumuliacija
Optimalios blokų HELUZ medžiagos savybės užtikrina tolygų šilumos kaupimą ir pasiskirstymą. Todėl lubos HELUZ sumažina šilumos nuostolius ir daro teigiamą poveikį gyvenamųjų patalpų komfortui. Žiemą neleidžia patalpoms greitai atšalti, o vasarą – smarkiai įkaisti.
Unikalios techninės savybės
Lubų konstrukcija HELUZ MIAKO užtikrina didelį tvirtumą, pasižymi gera šilumos akumuliacija, geromis garso izoliacinėmis savybėmis, nedegumu. Prie apatinės, keraminės lubų pusės puikiai limpa tinkas.
Natūrali ir nekenksminga medžiaga
Lubų konstrukcijos HELUZ pagrindas – kokybiška žaliava, natūrali medžiaga ir šiuolaikinė technologija. Rezultatas – gaunamos lubos, užtikrinančios sveiką ir komfortišką gyvenimą.
Aukšta kokybė
Lubų sistemos HELUZ sėkmingai išbandytos valstybinėse laboratorijose ir atitinka europinių standartų reikalavimus.
Statykite savo svajonių namą iš HELUZ sistemų ir taupykite laiką ir pinigus , bei gyvenkite šiltame ir ekonomiškame name!