Diathonite – italų kamštiniai termoizoliaciniai tinkai ir dangos

KAMŠTINIS TERMOIZOLIACINIS TINKLAS –  DIATHONITE EVOLIUTION
Diathonite Evolution užtikrina patikimą apšiltinimą, greitą drėgmės pasišalinimą iš sienos ir efektyvią vidinių bei išorinių patalpų triukšmo izoliaciją. Diathonite Evolution pilnai pašalina problemas, susijusias su šalčio tiltais, kondensatu ir pelėsiais ant sienų. Dėl savo ypatybių produktas užtikrina aukštą temperatūrinio komforto lygį: žiemą sienų paviršius neįšąla, o karštą vasarą šilumos izoliacija užtikrina vidau patalpose malonią vėsą. Diathonite Evolution – tai pirmasis termoizoliacinis tinkas, kuriam suteiktas žymėjimas CE.
Diathonite Evolution yra 100% nepavojingas žmogaus kasdieniniam gyvenimui ir pilnai atitinka “žaliosios” statybos reikalavimus.

DEUMIX – Sausinantis/drėgmę reguliuajantis tinkas
Sausinantis, drėgmę reguliuojantis tinkas, pluoštu sustiprintas pagamintas iš kamštinės medžiagos (gran. 0-4 mm) molio, natūralių hidraulinių kalkių NHL 5, diatonito. Natūralus mišinys, gerai kvėpuojantis, lauko ir vidaus darbams, tinkamas ir išsausinimo darbams. Šis produktas yra atsparus ugniai A1, poringumas ir kalkių sudėtis padaro produktą lengvą , bakteriostatišką. Šis tinkas ideali apsauga nuo drėgmės poveikio, pelėsio ir druskų susidarymo

DIATHONITE ACOUSTIX Šilumos – garso izoliacija
Dėl savo porėtos struktūros Diathonite Premix yra puiki garsą izoliuojanti medžiaga. Tuštumos bei ertmės, sudarančios medžiagos struktūrą, sugeria ir išsklaido garso bangas. Būtent todėl Diathonite Premix gali apsaugoti patalpas nuo triukšmo, sklindančio per kam- barius ar butus skiriančias sienas. Ji taip pat amortizuoja išorinių sienų vibracijas, kurias sukelia transporto eismas.

CORK RENDER – universali kamštinė termoizoliacinė baigiamoji danga.

Natūrali skysta kamščio pasta baigiamajai paviršių apdailai. Idealiai tinka naudojimui kartu su termoizoliaciniu tinku, nes apsaugo sienas nuo atmosferos kritulių įsiskverbimo ir visus metus palaiko temperatūrinį komfortą. Gali būti naudojama tiek išorėje, tiek ir vidaus patalpose. Spalvos pasirinkimas pagal spalvų paletę. Labai elastinga.

DIATHONITE MASSETTO – Termoakustinis pagrindas
Termoakustinis lengvas pagrindas užtikrina efektyvią apsaugą nuo “oro” ir “smūginio”
triukšmo. Medžiaga sertifikuota naudoti kaip “plaukiojančių” grindų pagrindas.