UAB „Termofasadai“ veiklos sritys

daugiabutis klaip, thermoshieldUAB „Termofasadai“  veiklos sritys: tarpblokinių sandūrų hermetizavimas, fasadų bei vidaus patalpų šiltinimas, tinkavimas, dažymas, dekoravimas, gyvenamųjų ir negyvenamųjų pastatų statyba, betonavimo, mūro, stogų dengimo darbai. Taip pat prekyba naujausiomis šiltinimo technologijomis – termoizoliaciniais tinkais (čekų Perlit, italų Diasen) ir termokeraminiais dažais (vokiečių ThermoShield). UAB „Termofasadai“ yra keraminių blokelių „HELUZ“ atstovas Pabaltijo šalims.

Fasado dažymo darbai Thermoshield termokeraminiais dažais nuo 12 Eur/m2. (su darbu be PVM). Dažoma su pastoliais, atliekame aukštalipių dažymo darbus, fasado ir vidaus šiltinimo darbus.

Įmonė veiklą pradėjo 2009 m gegužės mėn. ir jau spėjo įrengti, apšiltinti nemažai mažaaukščių gyvenamųjų namų, daugiaaukščių pastatų, kur buvo naudojamos naujausios pastatų šiltinimo technologijos – termoizoliaciniai tinkai, termokeraminiai dažai. Taip pat restauruoti ir apšiltinti keletas kultūros paveldo objektų (jų atnaujinimui keliami ypač aukšti reikalavimai), tame tarpe ir M.K.Čiurlionio žmonos namas Kaune. Šilčiausi rinkoje keraminiai blokeliai Heluz, jau yra pelnę pripažinimą Lietuvoje. Įvairiose šalies vietose jau yra pastatyti minimaliai šilumos energijos suvartojantys namai, kuriuos statant nereikėjo papildomai apšiltinti sienų.

Susidomėjusius mūsų produktais ar teikiamomis paslaugomis maloniai kviečiame užsukti pasikonsultuoti bei pamatyti ekspozicijas.

Draugystės g. 13a, Kaunas

mob. tel. 8 614 13196

lanktinukas jpeg_Page_2lanktinukas jpeg_Page_1

Prekes ir paslaugas galima įsigyti lizingu.

GENERAL FINANCING LOGO