Termokeraminių ThermoShield dažų kainos

PrekėPaskirtisPakuotė (L)1L/€ su PVM1L/€ be PVMVnt su PVMVnt be PVM
TopShieldStogams12,517,2414,24215,45178,06
IndustrySpecialMetalo konstrukcijoms519,7016,2898,5081,40
IndustrySpecialMetalo konstrukcijoms12,517,1814,20214,73177,46
NATUREMedienai spalvinamas519,7816,3598,9081,74
ExterieurVisų paviršių išorės dažymui521,2517,56106,2687,81
ExterieurVisų paviršių išorės dažymui12,517,5014,46218,70180,74
InterieurVisų paviršių vidaus dažymui513,2710,9766,3554,83
InterieurVisų paviršių vidaus dažymui12,512,049,95150,50124,38
ThermoVitalAntipelėsiniai, drėgnoms patalpoms514,2511,7871,2458,88
ThermoVitalAntipelėsiniai, drėgnoms patalpoms12,513,0210,76162,75134,50
Nature Primergruntas medienai59,311,125646,5
Nature lasura7 atspalvių pusiau skaidri lazūra medienai 18,9312,59 15,24
288,46 238,40
Fixplus gruntasVidui ir išorei mineraliniams paviršiams5 7,29 6,02 36,4530,12
Fixplus gruntasVidui ir išorei mineraliniams paviršiams10 5,614,64 56,1046,36
Vital AktivPelėsio valiklis1 28,9623,9328,9623,93
Vital ProtectPelėsio prevencijai1 23,3519,3023,3519,30
Stucco TexStruktūrinis tinkas15 12,5910,40188,85156,07
Stucco PrimerStruktūrinio tinko gruntas5 16,69 12,8083,4568,97
Zink PrimerGruntas skardai2,5 22,1518,3055,3745,76

PERLIT termoizoliacinis tinkas

PERLIT produkcijaλPakuotėKaina €
Perlit Therm M50,15 [W/mK]30 L8,59
Perlit Therm CSII0,064 [W/mK]50 L15,90
Termobetonas TB10,10 [W/mK]50 L13,29
Termobetonas TB20,19 [W/mK]50 L14,79
Ekspanduotas perlitas EP-1500,042 [W/mK]125 L9,89
EP-150 (hidrofobizuotas)0,042 [W/mK]125 L13,69
Thistle Multifinish molio glaistas25 kg12.50

DIASEN kamštiniai tinkai

PavadinimasPakuotėIšeigaFizikiniai duomenysKaina €
DIATHONITE EVOLUTION kamštinis termo tinkasMAIŠAS 18 kg3,70kg/m², jei sluoksnis 1 cm λ W/(mk) 0,04533
DIATHONITE ACOUSTIC garsą sugeriantis tinkasMAIŠAS 20 kg4,70 kg/m², ji sluoksnis 1 cma=70%31
DIATHONITE DEUMIX sugeriantis drėgmę tinkasMAIŠAS 20 kg4,40 kg/m² , jei sluoksnis 1 cmμ =430
DIATHONITE MASSETO lengvas termo-akustinistinkasMAIŠAS 25 kg6 kg/m², jei sluoksnis 1 cm28
GRANCORK kamštinis pagrindo sluoksnisMAIŠAS 300 kg (2m3)2 kg/m², jei sluoksnis 1 cm271
GRANCORK kamštinis pagrindo sluoksnisMAIŠAS 150(1m3)136
FIBERKENAF PAN 30 termo akustinės panelės iš kanapių pluoštom3245
FIBERKENAF PAN 50m3278
FIBERTEX PAN 30 termo-akustinės panelės iš tekstilės plaušųm3210
FIBERTEX PAN 50m3610
WATSTOP hidroizoliacinis pagrindas10 kg99
×
×

Cart